Το πρόγραμμα της πρεμιέρας σε Α’, Α1 και Β’ Τοπική

Σέντρα λοιπόν έχουμε το Σαββατοκύριακο στα τοπικά πρωταθλήματα της Μεσσηνίας.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα της πρεμιέρας σε Α’ Τοπική, Α1 Τοπική και Β’ Τοπική Κατηγορία σε Α’ και Β’ όμιλο έχουν ως εξής:

(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 30/09/17 16:30
3. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 30/09/17 19:30
4. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 01/10/17 16:30
5. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30
6. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:30
7. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 01/10/17 16:30
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 01/10/17 16:30
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
10. ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
11. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 30/09/17 16:30
12. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30
13. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
17. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
18. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30
19. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 01/10/17 12:00
20. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 01/10/17 12:00
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
23. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
24. ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 01/10/17 12:00
25. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 01/10/17 16:30
26. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 01/10/17 19:30
27. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 02/10/17 18:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.