ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ. ΌΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Ακόμη μία χρονιά η ΕΠΣ Μεσσηνίας διοργανώνει Τουρνουά Τζούνιορ τις ημέρες του Πάσχα.

Το πρόγραμμα και των 4 αγωνιστικών έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ(1) Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Τρίτη 03/04/18 16:00 ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Τρίτη 03/04/18 17:00 ΓΑΚΗΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) Τρίτη 03/04/18 17:00 ΚΑΜΑΙ Α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Τρίτη 03/04/18 17:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Τρίτη 03/04/18 18:00 ΓΑΚΗΣ Ν.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1) Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) Τρίτη 03/04/18 18:00 ΚΑΜΑΙ Α.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Τρίτη 03/04/18 18:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Ρεπό:

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ(1) Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Τετάρτη 04/04/18 16:00 ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Τετάρτη 04/04/18 17:00 ΝΤΟΧΑΣ Β.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) Τετάρτη 04/04/18 17:00 ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1) – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Τετάρτη 04/04/18 17:00 ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Τετάρτη 04/04/18 18:00 ΝΤΟΧΑΣ Β.
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) Τετάρτη 04/04/18 18:00 ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Τετάρτη 04/04/18 18:00 ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.

Ρεπό:

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Τρίτη 10/04/18 16:00
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Τρίτη 10/04/18 17:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) Τρίτη 10/04/18 17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1) – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Τρίτη 10/04/18 17:00
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Τρίτη 10/04/18 18:00
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ(1) Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) Τρίτη 10/04/18 18:00
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Τρίτη 10/04/18 18:00

Ρεπό:

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Πέμπτη 12/04/18 16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Πέμπτη 12/04/18 17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) Πέμπτη 12/04/18 17:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ(1) – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Πέμπτη 12/04/18 17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Πέμπτη 12/04/18 18:00
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1) Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) Πέμπτη 12/04/18 18:00
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3) Πέμπτη 12/04/18 18:00

Ρεπό: