Β’ ΤΟΠΙΚΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Το πρόγραμμα των πέντε αγωνιστικών

Αναλυτικά, το πρόγραμμα του Β’ ομίλου της Β’ Τοπικής τις πέντε πρώτες αγωνιστικές έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 01/10/17 12:00
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 01/10/17 16:30
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 01/10/17 19:30
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 02/10/17 18:30

Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:30
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/10/17 19:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 08/10/17 13:30
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:30
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Δευτέρα 09/10/17 18:30

Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 14/10/17 15:30
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 15:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 14/10/17 15:30
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 14/10/17 15:30
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 14/10/17 15:30
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 15/10/17 11:00

Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ «ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ» Σάββατο 21/10/17 15:30
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 22/10/17 12:30
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 22/10/17 15:30
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 22/10/17 15:30
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 15:30

Ρεπό: ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 28/10/17 18:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 29/10/17 12:00
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00

Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ