Β’ ΤΟΠΙΚΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Το πρόγραμμα των πέντε αγωνιστικών

Αναλυτικά, το πρόγραμμα των πέντε πρώτων αγωνιστικών για τον Α’ όμιλο της Β’ Τοπικής έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:30
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 01/10/17 12:00
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 01/10/17 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:30

Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:30
ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 08/10/17 11:00
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:30
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 08/10/17 16:30

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 15:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 14/10/17 15:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 14/10/17 15:30
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 14/10/17 15:30
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 15/10/17 12:00
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 15/10/17 15:30

Ρεπό: ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 22/10/17 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 22/10/17 15:30
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 22/10/17 15:30

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 29/10/17 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00

Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ