O Γιαννόπουλος, με βοηθούς τους Αδαμόπουλο και Καρβούνη στο Καλαμάτα – Πύλος

Μεσσηνιακή τριάδα (Γιαννόπουλος, Αδαμόπουλος και Καρβούνης) θα διευθύνει την «μάχη» της Μαύρης Θύελλας με την Πύλο, το Σάββατο για τον 5ο όμιλο της Γ’ Εθνικής. 

 Ανακοινώθηκαν λοιπόν από την ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββάτου (17/02) για τη Γ’ Εθνική.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ελπίς Σκουτάρεως: Δρακίδης (Θράκης), Δανδανίδης (Θράκης), Γκιόση (Θράκης).

Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Ορφέας Ξάνθης: Τεβεκέλης (Μακεδονίας), Φράγιος (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας).

Δόξα Προσκυνητών – Καβάλα: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Εμπλιούκ (Ξάνθης), Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης).

Άρης Αβάτου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής: Ψωμόπουλος (Καβάλας), Τσακίρης (Δράμας), Χασιώτης (Δράμας).

Αετός Ορφανού – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου: Χαψάς (Σερρών), Αναστασιάδης (Σερρών), Οικονομίδης (Δράμας).

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης: Τσοπουλίδης (Ξάνθης), Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Γκοντολιάς (Ξάνθης).

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Άρης Παλαιοχωρίου: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Δράγος (Φλώρινας), Δούμτσης (Φλώρινας).

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας: Δραγάτης (Χαλκιδικής), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής), Μαλανδρής (Χαλκιδικής).

ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός: Μαλούτας (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας), Χριστοδούλου (Ημαθίας).

ΑΟ Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά: Παλιούρας (Μακεδονίας), Τασόπουλος (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας).

Κιλκισιακός – ΑΣΦ Αλεξάνδρεια: Μαμασούλας (Μακεδονίας), Ανδρέου (Μακεδονίας), Κωνσταντίν (Μακεδονίας).

Μακεδονικός – Ηρακλής: Δραγούσης (Κιλκίς), Καμπούρης (Σερρών), Κρυωνάς (Σερρών).

Νάουσα – Καμπανιακός: Κατεριάδης (Πέλλας), Δεμερτζής (Πέλλας), Αρέστης (Πέλλας).

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Λευκίμμη – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης: Ζαμπαλάς (Ηπείρου), Κόλλιας (Ηπείρου), Κοττορός (Ηπείρου).

Δόξα Κρανούλας – Θεσπρωτός: Ρούσσος – Μπεκερτζής (Πρέβεζας), Κέφης (Πρέβεζας), Ντομάρης (Πρέβεζας).

Εθνικός Φιλιππιάδας – Σκουφάς Κομποτίου: Γιούργας (Κέρκυρας), Μιχαλάς (Κέρκυρας), Κακατσίδης (Αιτωλοακαρνανίας).

Πανλευκάδιος – Ερμής Αμυνταίου: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας), Τίκας Δ. (Θεσπρωτία), Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας).

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας: Βρέσκας (Πιερίας), Θεοδώρου (Πιερίας), Παπαδάκης (Ημαθίας).

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΠΣ Βόλος – Οπούντιος Μαρτίνου: Τσιοφλίκη (Λάρισας), Καραγιάννης (Λάρισας), Νάκας (Λάρισας).

Βελούχι – Ρήγας Φεραίος: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας), Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας), Κουτρομάνος (Αιτωλοακαρνανίας).

Αλμυρός – ΑΟ Σελλάνων: Λαθύρης (Φθιώτιδας), Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας), Γάκος (Φθιώτιδας).

Θήβα – Ολυμπιακός Βόλου: Ζαχαρόπουλος (Αν. Αττικής), Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής), Κεφαλιάκος (Πειραιά).

Διγενής Νεοχωρίου – Αστέρας Ιτέας: Καρατέρπος (Κοζάνης), Ιωαννίδης (Κοζάνης), Εμμανουήλ (Κοζάνης).

Νίκη Βόλου – Αμβρυσσέας Διστόμου: Πολυχρόνης (Πιερίας), Ταγκαλίδης (Πιερίας), Μηνούδης (Πιερίας).

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Καλαμάτα – Τσικλητήρας Πύλου: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Καρβούνης (Μεσσηνίας).

Διαγόρας Βραχναίικων – Αχαϊκή: Σταυρόπουλος (Ηλείας), Καραμέρος (Ηλείας), Λιάπης (Ηλείας).

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός: Λιάρος (Λακωνίας), Παναγάκος (Λακωνίας), Ροζάκης (Λακωνίας).

Αστέρας Βλαχιώτη – Ζάκυνθος: Ανδριανός (Αχαΐας), Γεωργακόπουλος (Αχαΐας), Σωτηρόπουλος (Αχαΐας).

Παναρκαδικός – Πανηλειακός: Ρούσσος (Κορινθίας), Σπηλιώτης (Κορινθίας), Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας).

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ασπρόπυργος – Προοδευτική: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής), Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής), Πετρίδης (Χίου).

Διαγόρας Ρόδου – ΑΣ Ρόδος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας), Παγούρας (Βοιωτίας), Σοφός (Βοιωτίας).

Ιωνικός – Λουτράκι: Γρίμμας (Αθηνών), Αραβίδης (Αθηνών), Κασιμάτης (Αθηνών).

Εθνικός – Ιάλυσος Ρόδου: Βεργέτης (Αρκαδίας), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Νίκα (Αρκαδίας).

Πέλοπας Κιάτου – Κερατσίνι: Χαλδαίος (Αθηνών), Λιαμπότης (Αθηνών), Στάμος (Αθηνών).

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ταμυναϊκός Αλιβερίου – Αήττητος Σπάτων: Φίτσας (Δ. Αττικής), Πλάκας (Δ. Αττικής), Χαντζίκος (Δ. Αττικής).

Πανθηραϊκός – Ερμιονίδα: Ψυχούλας (Βοιωτίας), Δελλής (Βοιωτίας), Παπαδημητρόπουλος (Βοιωτίας).

Θύελλα Ραφήνας – Τρίγλια Ραφήνας: Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Κορτέσης (Αθηνών), Καλλής (Αν. Αττικής).

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής – Χαλκίδα: Ντουμιτρέσκου (Πειραιά), Παγουρτζής (Πειραιά), Φαγκρίδας (Πειραιά).

Παναργειακός – Αιολικός: Γκαμάρης (Αθηνών), Δέτση (Αθηνών), Τζιλίρης (Πειραιά).

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Παλαιόχωρα – Ηρόδοτος: Φώτης (Εύβοιας), Πριονάς (Εύβοιας), Καφεσσάκης (Λασιθίου).

Ιεράπετρα – Ατσαλένιος: Τσαγκαράνης (Χανίων), Λιοδάκης (Ρεθύμνου), Μαυρεδάκης (Ρεθύμνου).

Ηλυσιακός – Κηφισιά: Κάτοικος (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών), Ψύλλος (Λέσβου).

Ερμής Ζωνιανών – Αιγάλεω: Ρατσιάτος (Αργολίδας), Κρέτσιμος (Δ. Αττικής), Αναστασάκης (Χανίων).

Αγ. Ιερόθεος – Φωστήρας: Μαχαίρας (Αθηνών), Σταύρογλου (Αθηνών), Νικολάου (Αθηνών).