ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 2-2. Από ένα ημίχρονο

Ισόπαλο με σκορ 2-2 έληξε το παιχνίδι Ατρόμητος Πλατύ – Διαγόρας Κοπανακίου σήμερα στο γήπεδο Αρφαρών, ένα αποτέλεσμα που φυσικά δεν ευνοεί καμία από τις δύο ομάδες που ήθελαν μόνο τρίποντο,

Στο 15′ ο Μποντιώτης έκανε το 0-1 και λίγα λεπτά αργότερα ο Γεωργακόπουλος σημείωσε το 0-2 όπου ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο 60′ ο Γρ. Τσιλίκος μείωσε σε 1-2 και στο 75′ ο Β. Τσιλίκος ισοφάρισε σε 2-2 για τους γηπεδούχους.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Νίκας, με βοηθούς τους Γιαννακλή και Κομπιλίρη.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ: Ταχταμπάς, Στέργιος (65′ Κοντόπουλος), Βαλσαμάκης, Παυλόπουλος, Αλεξόπουλος (65′ Γιακουμής), Αθανασόπουλος, Γρ. Τσιλίκος, Λυμπερόπουλος, Β. Τσιλίκος, Γ. Ταχταμπάς, Λικολλάρι (84′ Νίκας).

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ: Παντελής, Κοσμάς, Καμπούκος (74′ Τρουπάκης), Μοσχίδης, Γ. Παπαδόπουλος, Σβερκούνος, Νικολλί, Γκότσης, Μποντιώτης, Τριαντόπουλος, Γεωργακόπουλος.