ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 4-0: Επιβλητική επικράτηση με Μουλιάτο και Γιαννακούντζο

Ο Αστέρας Αρφαρών επικράτησε με το επιβλητικό 4-0 του Μεσσηνιακού. Η ομάδα των Αρφαρών ήταν πολύ καλή σε όλη τη διάρκεια του ματς και προηγήθηκε 2-0 στο πρώτο ημίχρονο με γκολ στην εκπνοή από το Γιαννακούντζο στο 45ο λεπτό και το Μουλιάτο στο 46΄. Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε με τα δεύτερα προσωπικά γκολ των σκόρερ των δύο πρώτων γκολ και πιο συγκεκριμένα του Μουλιάτου στο 54΄και του Γιαννακούντζου στο 68΄.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ: Χριστόπουλος, Ισούφι, Μπουρής(76΄Κώστας-Ξυλάς), Τσιλίκος, Γιαννακούντζος, Μαρκόπουλος(19΄Λυμπερόπουλος), Μπούρας, Χαραλαμπόπουλος(70΄Deliu), Μουλιάτος, Γιαννακόπουλος, Σακκάς(74΄Βανικιώτης)

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ: Γαβράς, Αλοίμονος, Πετρόγιαννης(77΄Δημόπουλος), Κριτσωτάκης, Παπαδάτος, Daulle, Χαρίτος(70΄Μουρτζούκος), Γιαννακόπουλος(55΄Δημητρίου), Παπαδέας(62΄Πλακού), Brahimi