ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-1: Πρωταγωνιστής ο Εμμανουήλ με δύο τέρματα

Μόνος του στην 5η θέση της βαθμολογίας του 2ου ομίλου της Β τοπικής κατηγορίας βρίσκεται ο ΠΑΟ Καλλιθέας μετά τη νίκη του με 3-1 επί του Παναθηναϊκού Καλαμάτας. Ο Εμμανουήλ πέτυχε τα δύο πρώτα γκολ για τους γηπεδούχους στο 18ο και 58ο λεπτό, για να κάνει το 3-0 ο Τάφα Α. στο 70ο λεπτό. Οι φιλοξενούμενοι το μόνο που κατάφεραν ήταν να μειώσουν σε 3-1 με τον Πανταζόπουλο στο 72ο λεπτό.

ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Νικολόπουλος, Κατσιγιάννης, Κουφός(70΄Λιγγρής), Ηλιόπουλος(70΄Qosjia), Τάφα Ε., Svabani, Ανεστόπουλος, Tafa S.(53΄Τάφα Α.), Εμμανουήλ, Κοτσίρης(59΄Καραμπάτσος)

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Δουβίκας, Μαριόλης, Κουτσουδάκης, Πετρόπουλος, Βανγκέλι, Χριστόπουλος, Γιαννακόπουλος, Κυριακόπουλος, Πανταζόπουλος, Προζυμάς, Σαγιάννης