ΑΝΔΡΟΥΣΑ – ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ 1-2: Απέδρασε με Χελά

Με λυτρωτή στο Χελά στο 89ο λεπτό, ο Πανθουριακός απέδρασε με το διπλό από την Ανδρούσα με 1-2. Το σκορ είχε ανοίξει ο Πανταζής με κεφαλιά στο 3ο λεπτό, για να ισοφαρίσουν οι γηπεδούχοι με το σουτ του Γεωργιόπουλου στο 30΄. Το γκολ της νίκης έβαλε ο Χελάς στο 89ο λεπτό με κεφαλιά έπειτα από σέντρα ακριβείας του Σεφεράσι.

ΑΝΔΡΟΥΣΑ: Κατσίποδας, Βασιλογιαννακόπουλος, Κακογιάννης, Βαβαρούτσος, Μουλαβασίλης, Τσώνης(65΄Πατσιώτης), Δασκαλάκης, Γεωργιόπουλος, Μαραγκούλιας(85΄Θεοδοσόπουλος), Χαρμπίλας(25΄Τσέλα), Καλογερόπουλος

ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ: Σταθάς, Παντσιώτης, Τρίψας Ι., Κλουβάτος, Οδεμισιώτης(80΄Κουρούπης), Αργυρόπουλος, Τριανταφυλλάκης(65΄Σεφεράσι), Βυζάς(68΄Μπιτσάνης), Μουλιάτος, Πανταζής(87΄Δρογγίτης), Χελάς