ΚΑΛΑΜΑΤΑ ’80: Πρεμιέρα σήμερα στο Ναύπλιο

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Καλαμάτα 1980 Μαραμής-Σκαλτσής (Μαυρατζάς)

Ν. Ιωνίας 17.00 Ν. Ιωνία-Γλαύκος Ντάνος-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΠ Ρίζος-Τσιμπούρης (Κωστής)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Χρηστίδης Ηλ.-Γιακείμη (Θεοδοσόπουλος)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Μαγκαφάς (Δραμεσιώτης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΚΑΟ Μελισσίων Κοτσιμπός-Χουγιάζος (Μάρκου)

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Ένωση Ιλίου Λεκατσάς-Καββαδάς (Ζάρκος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 14 Οκτωβρίου

Κλαδισού 17.00 Χανιά-Άρης Νίκαιας Δημόπουλος-Μαρινάκης (Πετράκης)

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Λοκρός Ουσταμπασίδης-Φασόλης (Παντελής)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ερμής Σχηματαρίου Κώτσου-Ασημακάκη (Ζερδεβάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Έσπερος Λαμίας Μπανασάκης-Μαραγκάκης (Δημητριάδης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Άρης Πετρούπολης Καρακάσης-Γεράνιος (Ευαγγελινός)

2ο ΓΕΛ Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Χριστινάκης-Τσαουσόγλου (Φαλούκας)

3ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Πρωτέας Γρ. Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Πουλής Αρ.)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ιωνικός Ιων. Εκίζογλου-Λαδάς (Καλότσης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 18.00 Νίκη Βόλου-Ζέφυρος 02 Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μόρφης Στ.)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΟΚ Βέροιας Φουτζήλας-Πράτος (Κουσαϊτης)

Πολύκαστρου 17.00 Εύαθλος-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Πετανίδου-Παπαθανασίου (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 19.00 ΓΕ Αγρινίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Τσακαλογιάννης-Μπακετέα (Κορδάτος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Α. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-ΓΑΣ Κομοτηνή Καρκαλέτσης-Γρεκός (Λαδένης)

Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-ΠΣ Ευκαρπίας Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Φωτιάδης)

Πολυγυρου 18.00 Πολύγυρος-Απόλλων Καλαμαριάς Καρακώστας-Κοντογιάννης (Δέλλας)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Μήτσιου)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μαντουλίδης Παζόλης-Λελούδας (Μπρίγκος)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου Δημάδης-Νέδογλου (Γκουρτζελίδης)

Πηγή: www.basket.gr