Α1 ΤΟΠΙΚΗ: Το πρόγραμμα των πέντε αγωνιστικών

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Μεσσηνίας το πρόγραμμα των πέντε πρώτων αγωνιστικών για το πρωτάθλημα της Α1 Τοπικής.

Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 30/09/17 16:30
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 30/09/17 16:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:30

Ρεπό:

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 07/10/17 16:30
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:30
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:30
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:30
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 08/10/17 19:30

Ρεπό:

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 15/10/17 15:30
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 15:30
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 15/10/17 15:30
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 15:30
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 15/10/17 15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 15/10/17 15:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 15/10/17 18:30

Ρεπό:

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. Σάββατο 21/10/17 15:30
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 22/10/17 18:30

Ρεπό:

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 15:30
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 29/10/17 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 29/10/17 18:00