Β’ ΤΟΠΙΚΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Το πλήρες πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου για το πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής για τον Α’ όμιλο έχει ως εξής:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η-14η αγωνιστική
Νέος Άρις – Πλατύ
Ηρακλής Κυπ. – Κοπανάκι
Βαλύρα – ΑΠΣ Άρις Καλ.
ΑΕΚ Καλ. – Κεραυνός
Μεσσηνιακός – Καλό Νερό
Πανευαϊκός – Αρφαρά
Ρεπό: Άμφεια

2η-15η αγωνιστική
Άμφεια – Νέος Άρις
Πλατύ – Ηρακλής Κυπ.
Κοπανάκι – ΑΕΚ Καλ.
ΑΠΣ Άρις Καλ. – Μεσσηνιακός
Κεραυνός – Πανευαϊκός
Καλό Νερό – Αρφαρά
Ρεπό: Βαλύρα

3η-16η αγωνιστική
Νέος Άρις – Ηρακλής Κυπ.
Βαλύρα – Άμφεια
ΑΕΚ Καλ. – Πλατύ
Πανευαϊκός – Κοπανάκι
Αρφαρά – ΑΠΣ Άρις Καλ.
Καλό Νερό – Κεραυνός
Ρεπό: Μεσσηνιακός

4η-17η αγωνιστική
Βαλύρα – Νέος Άρις
Ηρακλής Κυπ. – ΑΕΚ Καλ.
Άμφεια – Μεσσηνιακός
Πλατύ – Πανευαϊκός
Κοπανάκι – Καλό Νερό
ΑΠΣ Άρις Καλ. – Κεραυνός
Ρεπό: Αρφαρά

5η-18η αγωνιστική
Νέος Άρις – ΑΕΚ Καλ.
Μεσσηνιακός – Βαλύρα
Πανευαϊκός – Ηρακλής Κυπ.
Αρφαρά – Άμφεια
Καλό Νερό – Πλατύ
ΑΠΣ Άρις Καλ. – Κοπανάκι
Ρεπό: Κεραυνός

6η-19η αγωνιστική
Μεσσηνιακός – Νέος Άρις
ΑΕΚ Καλ. – Πανευαϊκός
Βαλύρα – Αρφαρά
Ηρακλής Κυπ. – Καλό Νερό
Άμφεια – Κεραυνός
Πλατύ – ΑΠΣ Άρις Καλ.
Ρεπό: Κοπανάκι

7η-20η αγωνιστική
Νέος Άρις – Πανευαϊκός
Αρφαρά – Μεσσηνιακός
Καλό Νερό – ΑΕΚ Καλ.
Κεραυνός – Βαλύρα
ΑΠΣ Άρις Καλ. – Ηρακλής Κυπ.
Κοπανάκι – Άμφεια
Ρεπό: Πλατύ

8η-21η αγωνιστική
Αρφαρά – Νέος Άρις
Πανευαϊκός – Καλό Νερό
Μεσσηνιακός – Κεραυνός
ΑΕΚ Καλ. – ΑΠΣ Άρις Καλ.
Βαλύρα – Κοπανάκι
Άμφεια – Πλατύ
Ρεπό: Ηρακλής Κυπ.

9η-22η αγωνιστική
Νέος Άρις – Καλό Νερό
Κεραυνός – Αρφαρά
ΑΠΣ Άρις Καλ. – Πανευαϊκός
Κοπανάκι – Μεσσηνιακός
Πλατύ – Βαλύρα
Ηρακλής Κυπ. – Άμφεια
Ρεπό: ΑΕΚ Καλ.

10η-23η αγωνιστική
Κεραυνός – Νέος Άρις
Καλό Νερό – ΑΠΣ Άρις Καλ.
Αρφαρά – Κοπανάκι
Μεσσηνιακός – Πλατύ
ΑΕΚ Καλ. – Άμφεια
Βαλύρα – Ηρακλής Κυπ.
Ρεπό: Πανευαϊκός

11η-24η αγωνιστική
Νέος Άρις – ΑΠΣ Άρις Καλ.
Κοπανάκι – Κεραυνός
Πλατύ – Αρφαρά
Άμφεια – Πανευαϊκός
Ηρακλής Κυπ. – Μεσσηνιακός
ΑΕΚ Καλ. – Βαλύρα
Ρεπό: Καλό Νερό

12η-25η αγωνιστική
Κοπανάκι – Νέος Άρις
Κεραυνός – Πλατύ
Καλό Νερό – Άμφεια
Αρφαρά – Ηρακλής Κυπ.
Πανευαϊκός – Βαλύρα
Μεσσηνιακός – ΑΕΚ Καλ.
Ρεπό: ΑΠΣ Άρις Καλ.

13η-26η αγωνιστική
Πλατύ – Κοπανάκι
Άμφεια – ΑΠΣ Άρις Καλ.
Ηρακλής Κυπ. – Κεραυνός
Βαλύρα – Καλό Νερό
ΑΕΚ Καλ. – Αρφαρά
Πανευαϊκός – Μεσσηνιακός
Ρεπό: Νέος Άρις