Το πρόγραμμα Καλαμάτας και Τσικλητήρα Πύλου

Εντός έδρας πρεμιέρες για Καλαμάτα και Τσικλητήρα Πύλου μετά την κλήρωση που διεξήχθη για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά:

Δείτε το πρόγραμμα στον πέμπτο όμιλο:

1η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου  – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτης  – Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας  – Παλληξουριακός
Καλαμάτα  – Αχαϊκή
Λεωνίδιο  – Ζάκυνθος
2η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων  – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας  – Αστέρας Βλαχιώτης
Παναρκαδικός  – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός  – Καλαμάτα
Παλληξουριακός  – Λεωνίδιο
Ζάκυνθος  – Αχαϊκή
3η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου  – Αστέρας Βλαχιώτης
Αστέρας Αμαλιάδας  – Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα  – ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο  – Παναρκαδικός
Ζάκυνθος  – Πανηλειακός
Αχαϊκή  – Παλληξουριακός
4η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας  – Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Βλαχιώτης  – Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων  – Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας  – Ζάκυνθος
Παναρκαδικός  – Αχαϊκή
Παλληξουριακός  – Πανηλειακός
5η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου  – Καλαμάτα
Λεωνίδιο  – Αστέρας Αμαλιάδας
Ζάκυνθος  – Αστέρας Βλαχιώτης
Αχαϊκή  – Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός  – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός  – Παναρκαδικός
6η αγωνιστική
Λεωνίδιο  – Τσικλητήρας Πύλου
Καλαμάτα  – Ζάκυνθος
Αστέρας Αμαλιάδας  – Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτης  – Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων  – Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας  – Παναρκαδικός
7η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου  – Ζάκυνθος
Αχαϊκή  – Λεωνίδιο
Παλληξουριακός  – Καλαμάτα
Πανηλειακός  – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναρκαδικός  – Αστέρας Βλαχιώτης
ΠΑΟ Βάρδας  – Διαγόρας Βραχνέικων
8η αγωνιστική
Αχαϊκή  – Τσικλητήρας Πύλου
Ζάκυνθος  – Παλληξουριακός
Λεωνίδιο  – Πανηλειακός
Καλαμάτα  – Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας  – ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτης  – Διαγόρας Βραχνέικων
9η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου  – Παλληξουριακός
Πανηλειακός  – Αχαϊκή
Παναρκαδικός  – Ζάκυνθος
ΠΑΟ Βάρδας  – Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων  – Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτης  – Αστέρας Αμαλιάδας
10η αγωνιστική
Πανηλειακός  – Τσικλητήρας Πύλου
Παλληξουριακός  – Παναρκαδικός
Αχαϊκή  – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος  – Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο  – Αστέρας Βλαχιώτης
Καλαμάτα  – Αστέρας Αμαλιάδας
11η αγωνιστική
Παναρκαδικός  – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας  – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτης  – Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας  – Ζάκυνθος
Καλαμάτα – Λεωνίδιο