Με Ναύπλιο εκτός έδρας κάνει πρεμιέρα η Καλαμάτα ’80

Ολοκληρώθηκε και η κλήρωση των δύο πρώτων ομίλων της Γ’ Εθνικής, με την πρεμιέρα να έχει οριστεί για τις 15 Οκτωβρίου.

Συγκεκριμένα την πρώτη αγωνιστική του 1ου ομίλου θα παίξουν Οίαξ-ΑΟ Καλαμάτα, Ν.Ιωνία-Γλαύκος, ΕΑΠ Πατρών-ΚΑΠ, Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα, Απόλλων Σμύρνης-Έσπερος, Αχαγιά ’82-ΚΑΟ Μελισσίων, Ολυμπιάδα-Ένωση Ηλίου.

Αντίστοιχα, στην πρεμιέρα του 2ου ομίλου θα παίξουν Χανιά-Άρης Νικαίας, ΑΟΛ Χίου-Λοκρός, Πεντέλη-Ερμής Σχηματαρίου, Κρόνος Αγίου Δημητρίου-Έσπερος Λαμίας, ΟΦΗ-Άρης Πετρούπόλης, Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕΕ Παναγίτσας.

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 15/10/2017
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΚΑΠ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ2η Αγωνιστική – 22/10/2017

AdTech Ad

/div>

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΠ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.3η Αγωνιστική – 29/10/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΠ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ4η Αγωνιστική – 5/11/2017

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΠ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ5η Αγωνιστική – 12/11/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΠ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ6η Αγωνιστική – 19/11/2017

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΠ7η Αγωνιστική – 26/11/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΚΑΠ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ8η Αγωνιστική – 3/12/2017

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΑΠ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ9η Αγωνιστική – 10/12/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ10η Αγωνιστική – 17/12/2017

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ11η Αγωνιστική – 7/1/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ12η Αγωνιστική – 14/1/2018

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ13η Αγωνιστική – 21/1/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΠ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.14η Αγωνιστική – 28/1/2018

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΠ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.15η Αγωνιστική – 4/2/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΠ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 198016η Αγωνιστική – 11/2/2018

ΚΑΠ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 198017η Αγωνιστική – 25/2/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΠ18η Αγωνιστική – 4/3/2018

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ19η Αγωνιστική – 11/3/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ20η Αγωνιστική – 18/3/2018

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΑΠ21η Αγωνιστική – 1/4/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΠ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ22η Αγωνιστική – 22/4/2018

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΠ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ23η Αγωνιστική – 29/4/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΠ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ24η Αγωνιστική – 6/5/2018

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΠ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ25η Αγωνιστική – 13/5/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΠ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ26η Αγωνιστική – 20/5/2018

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΚΑΠ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Πηγή: gazzetta.gr