Β’ ΤΟΠΙΚΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Το πλήρες πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου για το πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής για τον Β’ όμιλο έχει ως εξής:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η-14η αγωνιστική
Δαναός – Στενωσιά
ΑΣ Φυτειάς – ΠΑΟ Καλλιθέας
ΑΕ Λογγάς – Πατίστα
Δόξα Καλ. – Πανιώνιος
Νέδουσα – Πράσινα Πουλιά
Θύελλα Χαρ. – Βλαχόπουλο
Ρεπό: Παναθηναϊκός Καλ.

2η-15η αγωνιστική
Παναθηναϊκός Καλ. – Δαναός
Στενωσιά – ΑΣ Φυτειάς
ΠΑΟ Καλλιθέας – Δόξα Καλ.
Πατίστα – Νέδουσα
Πανιώνιος – Θύελλα Χαρ.
Πράσινα Πουλιά – Βλαχόπουλο
Ρεπό: ΑΕ Λογγάς

3η-16η αγωνιστική
Δαναός – ΑΣ Φυτειάς
ΑΕ Λογγάς – Παναθηναϊκός Καλ.
Δόξα Καλ. – Στενωσιά
Θύελλα Χαρ. – ΠΑΟ Καλλιθέας
Βλαχόπουλο – Πατίστα
Πράσινα Πουλιά – Πανιώνιος
Ρεπό: Νέδουσα

4η-17η αγωνιστική
ΑΕ Λογγάς – Δαναός
ΑΣ Φυτειάς – Δόξα Καλ.
Παναθηναϊκός Καλ. – Νέδουσα
Στενωσιά – Θύελλα Χαρ.
ΠΑΟ Καλλιθέας – Πράσινα Πουλιά
Πατίστα – Πανιώνιος
Ρεπό: Βλαχόπουλο

5η-18η αγωνιστική
Δαναός – Δόξα Καλ.
Νέδουσα – ΑΕ Λογγάς
Θύελλα Χαρ. – ΑΣ Φυτειάς
Βλαχόπουλο – Παναθηναϊκός Καλ.
Πράσινα Πουλιά – Στενωσιά
Πατίστα – ΠΑΟ Καλλιθέας
Ρεπό: Πανιώνιος

6η-19η αγωνιστική
Νέδουσα – Δαναός
Δόξα Καλ. – Θύελλα Χαρ.
ΑΕ Λογγάς – Βλαχόπουλο
ΑΣ Φυτειάς – Πράσινα Πουλιά
Παναθηναϊκός Καλ. – Πανιώνιος
Στενωσιά – Πατίστα
Ρεπό: ΠΑΟ Καλλιθέας

7η-20η αγωνιστική
Δαναός – Θύελλα Χαρ.
Βλαχόπουλο – Νέδουσα
Πράσινα Πουλιά – Δόξα Καλ.
Πανιώνιος – ΑΕ Λογγάς
Πατίστα – ΑΣ Φυτειάς
ΠΑΟ Καλλιθέας – Παναθηναϊκός Καλ.
Ρεπό: Στενωσιά

8η-21η αγωνιστική
Βλαχόπουλο – Δαναός
Θύελλα Χαρ. – Πράσινα Πουλιά
Νέδουσα – Πανιώνιος
Δόξα Καλ. – Πατίστα
ΑΕ Λογγάς – ΠΑΟ Καλλιθέας
Παναθηναϊκός Καλ. – Στενωσιά
Ρεπό: ΑΣ Φυτειάς

9η-22η αγωνιστική
Δαναός – Πράσινα Πουλιά
Πανιώνιος – Βλαχόπουλο
Πατίστα – Θύελλα Χαρ.
ΠΑΟ Καλλιθέας – Νέδουσα
Στενωσιά – ΑΕ Λογγάς
ΑΣ Φυτειάς – Παναθηναϊκός Καλ.
Ρεπό: Δόξα Καλ.

10η-23η αγωνιστική
Πανιώνιος – Δαναός
Πράσινα Πουλιά – Πατίστα
Βλαχόπουλο – ΠΑΟ Καλλιθέας
Νέδουσα – Στενωσιά
Δόξα Καλ. – Παναθηναϊκός Καλ.
ΑΕ Λογγάς – ΑΣ Φυτειάς
Ρεπό: Θύελλα Χαρ.

11η-24η αγωνιστική
Δαναός – Πατίστα
ΠΑΟ Καλλιθέας – Πανιώνιος
Στενωσιά – Βλαχόπουλο
Παναθηναϊκός Καλ. – Θύελλα Χαρ.
ΑΣ Φυτειάς – Νέδουσα
Δόξα Καλ. – ΑΕ Λογγάς
Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

12η-25η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλλιθέας – Δαναός
Πανιώνιος – Στενωσιά
Πράσινα Πουλιά – Παναθηναϊκός Καλ.
Βλαχόπουλο – ΑΣ Φυτειάς
Θύελλα Χαρ. – ΑΕ Λογγάς
Νέδουσα – Δόξα Καλ.
Ρεπό: Πατίστα

13η-26η αγωνιστική
Στενωσιά – ΠΑΟ Καλλιθέας
Παναθηναϊκός Καλ. – Πατίστα
ΑΣ Φυτειάς – Πανιώνιος
ΑΕ Λογγάς – Πράσινα Πουλιά
Δόξα Καλ. – Βλαχόπουλο
Θύελλα Χαρ. – Νέδουσα
Ρεπό: Δαναός