Α1 ΤΟΠΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου για το πρωτάθλημα της Α1′ Τοπικής έχει ως εξής:

Α1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η-14η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης – Ολυμπιακός Ανάληψης
Απόλλων Πεταλιδίου – ΑΟ Μεθώνης
ΑΕ Μάνης – ΑΕ Γαργαλιάνων
Αστέρας Μικρομάνης – ΑΟ Φυτειάς
Ηρακλής Καλ. – Παπαφλέσσας Χώρας
Χανδριναϊκός – ΑΕ Αβίας
Αίαντας Καλ. – Δωριέας Δωρίου

2η-15η αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου – Ακρίτας Κορώνης
Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΕ Μάνης
ΑΟ Μεθώνης – Αστέρας Μικρομάνης
ΑΕ Γαργαλιάνων – Ηρακλής Καλ.
ΑΟ Φυτειάς – Χανδριναϊκός
Παπαφλέσσας Χώρας – Αίαντας Καλ.
ΑΕ Αβίας – Δωριέας Δωρίου

3η-16η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης – ΑΕ Μάνης
Αστέρας Μικρομάνης – Απόλλων Πεταλιδίου
Ηρακλής Καλ. – Ολυμπιακός Ανάληψης
Χανδριναϊκός – ΑΟ Μεθώνης
Αίαντας Καλ. – ΑΕ Γαργαλιάνων
Δωριέας Δωρίου – ΑΟ Φυτειάς
ΑΕ Αβίας – Παπαφλέσσας Χώρας

4η-17η αγωνιστική
Αστέρας Μικρομάνης – Ακρίτας Κορώνης
ΑΕ Μάνης – Ηρακλής Καλ.
Απόλλων Πεταλιδίου – Χανδριναϊκός
Ολυμπιακός Ανάληψης – Αίαντας Καλ.
ΑΟ Μεθώνης – Δωριέας Δωρίου
ΑΕ Γαργαλιάνων – ΑΕ Αβίας
ΑΟ Φυτειάς – Παπαφλέσσας Χώρας

5η-18η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης – Ηρακλής Καλ.
Χανδριναϊκός – Αστέρας Μικρομάνης
Αίαντας Καλ. – ΑΕ Μάνης
Δωριέας Δωρίου – Απόλλων Πεταλιδίου
ΑΕ Αβίας – Ολυμπιακός Ανάληψης
Παπαφλέσσας Χώρας – ΑΟ Μεθώνης
ΑΟ Φυτειάς – ΑΕ Γαργαλιάνων

6η-19η αγωνιστική
Χανδριναϊκός – Ακρίτας Κορώνης
Ηρακλής Καλ. – Αίαντας Καλ.
Αστέρας Μικρομάνης – Δωριέας Δωρίου
ΑΕ Μάνης – ΑΕ Αβίας
Απόλλων Πεταλιδίου – Παπαφλέσσας Χώρας
Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΟ Φυτειάς
ΑΟ Μεθώνης -ΑΕ Γαργαλιάνων

7η-20η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης – Αίαντας Καλ.
Δωριέας Δωρίου – Χανδριναϊκός
ΑΕ Αβίας – Ηρακλής Καλ.
Παπαφλέσσας Χώρας – Αστέρας Μικρομάνης
ΑΟ Φυτειάς – ΑΕ Μάνης
ΑΕ Γαργαλιάνων – Απόλλων Πεταλιδίου
ΑΟ Μεθώνης – Ολυμπιακός Ανάληψης

8η-21η αγωνιστική
Δωριέας Δωρίου – Ακρίτας Κορώνης
Αίαντας Καλ. – ΑΕ Αβίας
Χανδριναϊκός – Παπαφλέσσας Χώρας
Ηρακλής Καλ. – ΑΟ Φυτειάς
Αστέρας Μικρομάνης – ΑΕ Γαργαλιάνων
ΑΕ Μάνης – ΑΟ Μεθώνης
Απόλλων Πεταλιδίου – Ολυμπιακός Ανάληψης

9η-22η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης – ΑΕ Αβίας
Παπαφλέσσας Χώρας – Δωριέας Δωρίου
ΑΟ Φυτειάς – Αίαντας Καλ.
ΑΕ Γαργαλιάνων – Χανδριναϊκός
ΑΟ Μεθώνης – Ηρακλής Καλ.
Ολυμπιακός Ανάληψης – Αστέρας Μικρομάνης
ΑΕ Μάνης – Απόλλων Πεταλιδίου

10η-23η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας – Ακρίτας Κορώνης
ΑΕ Αβίας – ΑΟ Φυτειάς
Δωριέας Δωρίου – ΑΕ Γαργαλιάνων
Αίαντας Καλ. – ΑΟ Μεθώνης
Χανδριναϊκός – Ολυμπιακός Ανάληψης
Ηρακλής Καλ. – Απόλλων Πεταλιδίου
Αστέρας Μικρομάνης – ΑΕ Μάνης

11η-24η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης – ΑΟ Φυτειάς
ΑΕ Γαργαλιάνων – Παπαφλέσσας Χώρας
ΑΟ Μεθώνης – ΑΕ Αβίας
Ολυμπιακός Ανάληψης – Δωριέας Δωρίου
Απόλλων Πεταλιδίου – Αίαντας Καλ.
ΑΕ Μάνης – Χανδριναϊκός
Ηρακλής Καλ. – Αστέρας Μικρομάνης

12η-25η αγωνιστική
ΑΕ Γαργαλιάνων – Ακρίτας Κορώνης
ΑΟ Φυτειάς – ΑΟ Μεθώνης
Παπαφλέσσας Χώρας – Ολυμπιακός Ανάληψης
ΑΕ Αβίας – Απόλλων Πεταλιδίου
Δωριέας Δωρίου – ΑΕ Μάνης
Αίαντας Καλ. – Αστέρας Μικρομάνης
Χανδριναϊκός – Ηρακλής Καλ.

13η-26η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης – ΑΟ Μεθώνης
Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΕ Γαργαλιάνων
Απόλλων Πεταλιδίου – ΑΟ Φυτειάς
ΑΕ Μάνης – Παπαφλέσσας Χώρας
Αστέρας Μικρομάνης – ΑΕ Αβίας
Ηρακλής Καλ. – Δωριέας Δωρίου
Αίαντας Καλ. – Χανδριναϊκός